Hrvatski nogometni klub Hajduk

8. Mediteranskih igara 2, 21000 Split - hajduk.hr/ - info@hajduk.hr

• Bolno prizemljenje u Osijeku

Hajduk je opet izgubila utakmicu i najvjerojatnije će jesenska titula ostati samo san. Osijek je apsolutno zaslužio ovu pobjedu. Osim gola nisu realizirali penal. Sramota i dno dna nadodao je trener Burić nakon utakmice. NK Osijek-HNK Hajduk 1:0

• Rijeka ponizila Hajduka - Tomasov kao Messi

Očajna igra, falivena taktika i poniženje, to je sve šta su dobili navijači za 65 godina vjernosti. Tomasov je izgledao kao Messi. Asistencija za Bezjaka, gol iz slobodnjaka i veliki dio gola Balaja za veliki trijumf. HNK Hajduk-NK Rijeka 0:3

• Petarda za prolaz dalje

Sukladno očekivanju Hajduk je suvereno prošao dalje u natjecanju hrvatskog kupa. Dva gola Maglice i dva gola Caktaša vesele pred derbi da Rijekom. NK Lekenik-HNK Hajduk 1:5

• Hajduk na vrhu tablice

Hajduk je nakon pune dvije godine na vrhu HNL-a. Utakmica sa Lokomotivom je bila sve samo ne puka formalnost. Ipak pošteno je reči da je Hajduk zaslužio pobjedu. HNK Hajduk - NK Lokomotiva 2:1

• Tri boda iz Koprivnice- strijelac Sušić

Bijeli su po običaju pobijedili Slavena i donili puni plijen iz Koprivnice-. Sušić je strijelac jedinog Hajdukovog gola koji je postignut nakon izvanredne akcije. Slaven Belupo -Hajduk 0:1

• Hajduk razbio Istru-na bod od Dinama

Hajdukovcima je bilo dovoljno samo jedno poluvrijeme da riješe svoju crnu mačku. Uvijek neugodnu Istru koja je godinama zagorčavala život bijelima. Hajduk je na bod od Dinama i prvenstvo je još uvijek neizvjesno. HNK Hajduk - NK Istra 1961 3:0

• Hajduk očitao lekciju Splitu

Nakon pet utakmica Hajduk je svladao crvene. Bijeli su to apsolutno zaslužili jer su večinu utakmice bili puno bolji suparnik. Golovi Vlaśića i Caktaša su dokaz da utakmicu ne dobivaju napadači nego igra. RNK Split-HNK Hajduk 0:2

• Hajduk i Bruno Marić odigrali bez pobjednika

Spektakl bez pogodaka, nedosuđeni penal Hajduku i ukradeni poenal za Dinamo u 93. minuti susreta u režiji glavnoga sudca derbija Bruna Marića. Hajduk bolji, a na kraju sretan jer je Henriquez promašio pobjedu. HNK Hajduk-GNK Dinamo 0:0

• Jedno dobro poluvrime za tri boda

Bijeli su odigrali dobrih prvih 45 minuta i to je bilo dovoljno da se pobijedi Zagreba. Gol je djelo Milića, a spretni i sretni strijelac je bio Caktaš. Za dobit Dinamo sljedeće kolo Hajduk će morati pokazati više. HNK Hajduk-NK Zagreb 1:0

• Laka tri boda u Zaprešiću

Hajduk je nakon bolnog ispadanja u Europi pobjedio na gostovanju Intera iz Zaprešića. Reklo bi se apsolutno zasluženo jer su bijeli bili puno bolji suparnik u ovoj utakmici i moglo je za Intera i gore završiti. NK Inter - HNK Hajduk 0:2