Hrvatski nogometni klub Hajduk

8. Mediteranskih igara 2, 21000 Split - hajduk.hr/ - info@hajduk.hr

• Mršavi bod iz Varaždina

Hajduk je uzeo mršavi bod u Varaždinu od ekipe koja je praktički iz jednog udarca došla do vodstva. Bijeli su poravnali golčinom Sigura i cijelo poluvrijeme imali igrača više. Varaždin-Hajduk 1:1

• Nova tri boda i ozljeda Žapera

Hajduk je protiv fenjeraša u Zagrebu ostao u utrci sa Rijekom za prvo mjesto, ali je izgubio Žapera i to najvjerojatnije do kraja sezone. Golove su postigli Livaja i Dajaku. Rudeš-Hajduk 0:2

• Slaven najdraži gost

Slaven je na Poljudu uvijek rado viđen gost. Tako je bilo i ovoga puta kada je pobjeda bila nadsušno potrebna. Kalinić je otvorija špinu, a golove su još postigli Brekalo, Kalik i Čuić. Hajduk-Slaven Belupo 4:0

• Hajduk neporažen u Osijeku

Hajduk je neporažen u Osijeku i sa izborenim bodom je opet na prvom mjestu. Vodili su bijeli golom Uremovića, ali nisu izdržali. Izjednačenje je stiglo u liku Miereza nakon što je Lučić obranio šut Lovrića. Osijek-Hajduk 1:1

• Rijeka preuzela tron

Rijeka je na Poljudu preuzela tron. Hajduk više nije lider, a i Dinamo je ponovo u igri. Počelo je dobro, rano vodstvo i onda gašenje. Dva gola iz auta i ozljeda Livaje. Hajduk-Rijeka 1:2

• Hajduk potvrdio jesensku titulu u ZG

Hajduk je na Maksimiru uzeo bod i time potvrdio jesensku titulu. Sada niti zaostale utakmice Dinama to ne mogu pokvariti. Derbi je bio borben bez ikakvih prilika za gol. Dinamo-Hajduk 0:0

• Bod u Kranjčevićevoj

Hajduk je izborio bod u Kranjčevićevoj. Hajduk je dominirao, ali uglavnom jalovo. Lokomotiva je povela, a Hajduk golom Benrahoua izjednačio. Svakome po bod. Lokomotiva-Hajduk 1:1

• Hajduk jesenski prvak

Hajduk je sa tri laka komada pobjedio Goricu i time osigurao titulu jesenskog prvaka dva kola prije stanke. Golove su postigli sve bolji Dajaku, Sahiti i Žaper. Hajduk-Gorica 3:0

• Hajduk usamljen na vrhu

Hajduk na reprezentativnu stanku odlazi pobjedom. Bijeli su usamljeni na vrhu sa solidnom bodovnom zalihom prednosti ispred Rijeke i Dinama. Pukštas, Šarlija i Krovinović za tri boda. Hajduk-Varaždin 3:1

• Hajduk opet lider HNL-a

Hajduk golom Livaje u Osijeku izbio na prvo mjesto. Više od same pobjede koja je mogla biti i izaraženija veseli igra Hajduka u prvom poluvremenu. To je ono što želimo gledati. Osijek-Hajduk 0:1