Hrvatski nogometni klub Hajduk

8. Mediteranskih igara 2, 21000 Split - hajduk.hr/ - info@hajduk.hr

• Hajduku jadranski derbi

Hajduk je rutinski slavio u jadranskom derbiju i ostavio Rijeku prikovanu na dno tablice. Gosti su na Poljud došli samo sa jednom misijom, a to je da ne prime gol. Biuk i Kalinić su njihove planove pokvarili. HNK Hajduk-HNK Rijeka 2:0

• Dambrauskas bivši, ekipu preuzima Karoglan

Predsjednik Hajduka je donio tešku odluku u teškom trenutku. Doduše u Hajduka je uvijek teško i svi rade pod velikim pritiskom. Dambrauskasu je presudio loš ulazak u sezonu. Klupu za sada preuzima pomoćnik Mislav Karoglan.

• Bijeli ostali bez pobjede u Šibeniku

Hajduk je doživio hladan tuš u Šibeniku. Teško stečena prednost je prosuta u zadnjim sekundama utakmice kada je Dolček pogodio za poravnanje. Hajduk je poveo golom Mlakara, ali mu to nije bilo dovoljno. GNK Šibenik-HNK Hajduk 1:1

• Petarda na Poljudu

Hajduk je petardom ispratio Slaven Belupo i uzeo očekivana 3 boda. Međutim nije bilo očekivano da će gosti nakon prvog poluvremena imati prednost. U drugom dijelu su se bijeli razmahali i uvjerljivo slavili. HNK Hajduk-NK Slaven Belupo 5:1

• Poraz u Osijeku

Bijeli su poraženi u Osijeku u nevjerovatnoj utakmici. Osijek je poveo 2:0 zahvaljujući uvijek opasnom Kleinhesleru koji je upisao asistenciju i izboreni penal. Hajduk je preko Livaje iz penala postavio konačni rezultat. NK Osijek-HNK Hajduk 2:1

• Žuta podmornica slavila i na Poljudu

Žuta podmornica je slavila i na Poljudu i sa ukupnih 6:2 izbacila Hajduka iz Europe za ovu sezonu. Gosti su ozbiljnija ekipa i bijeli ni uz sav trud nisu bili ravnopravan protivnik u ovom dvoboju. HNK Hajduk-CF Villarreal 0:2

• Teška tri boda protiv Lokomotive

Teška tri boda protiv Lokomotive. Hajduk je pobjedio, ali pobjeda je bila teška i neuvjerljiva. Bijeli su se mučili, a Lokomotiva izgledala kao netko ko na Poljudu zaslužuju u najmanju ruku bod. HNK Hajduk-NK Lokomotiva 2:1

• Hajduk na minus dva u Valenciji

Hajduk je imao početak iz snova. Rani gol Biuka za vodstvo, a onda je uslijedio Morales. Dva gola i asistencija uz Livajin autogol za -3 na poluvremenu. Kalinić je pustio krv za penal i malu nadu. CF Villarreal-HNK Hajduk 4:2

• Dinamo razbio Hajduka

Dinamo je razbio Hajduka u prvom ovogodišnjem derbiju. Bijeli su poraženi i poniženi na Maksimiru u drugom poluvremenu koje je u potpunosti pripalo plavima. Puštao je bijeli brod na sve strane. GNK Dinamo-HNK Hajduk 4:1

• Prolazak u play-off

Hajduk je obranio dva gola prednosti sa Poljuda na sjeveru Portugala. Domaćin je već u 5. minuti postigao gol i sve do kraja utakmice smo bili u stresu. Play-off je izboren, a tamo nas čeka Villareal. SC Vitória-HNK Hajduk 1:0