HNK Hajduk

Hrvatski nogometni klub Hajduk

8. Mediteranskih igara 2, 21000 Split - hajduk.hr/ - info@hajduk.hr

• Livaja iz penala za tri boda u VŽ

Hajduk je na samome kraju utakmice u Varaždinu pobjedio golom Livaje iz penala. Europski san još živi. NK Varaždin-HNK Hajduk 0:1

• Nakon dugo vremena bili smo bolji

Nakon dugo vremena bili smo bolji i prava je šteta šta nismo pobijedili u derbiju. Dinamo je poveo golom Majera nakon greške Fosatia, a Hajduk izjednačio golom Livaje. Diamatakos je dva puta promašio pobjedu. HNK Hajduk-GNK Dinamo 1:1

• Ljepotica na Poljudu

U ljepotici kola na Poljudu Hajduk je pobjedio Rijeku. Vidili smo 5 golova, još toliko promašenih prilika i dramatiku do zadnje sekunde ovoga jadranskog derbija. HNK Hajduk-HNK Rijeka 3:2

• Dinamo lako do bodova protiv Hajduka

Dinamo je lako došao do nova tri boda protiv Hajduka. Sve je u biti bilo gotovo nakon gola Petkovića iz penala koji je skrivio Vušković, a malo zatim je pobjedu potvrdio
    Kastrati. GNK Dinamo-HNK Hajduk 2:0

• Bod u Koprivnici

Hajduk i Slaven su u Koprivnici odigrali utakmicu jako sličnu onoj splitskoj. Hajduk je poveo golom Dimitrova, Todorović dobio crveni karton, a Slaven preko Krstanovića to iskoristio i izjednačio. NK Slaven Belupo-HNK Hajduk 1:1

• Mierez za pobjedu Osijeka

Osijek je na Poljudu uzeo tri boda iz slučajnog gola Miereza. I to bi bilo sve što smo vidjeli u ovoj utakmici. Hajduk pak nije uputio niti jedan udarac u okvir gola pa je poraz bio neminovan. HNK Hajduk-NK Osijek 0:1

• Simić iz gužve za tri boda

Hajduk je u tvrdoj utakmici sa malo prilika postigao gol vrijedan tri boda. Djelo je to Simića koji je nakon centaršuta iz gužve jedva balun ugurao preko gol crte. NK Istra 1961-HNK Hajduk 0:1

• Umut-Krstanović neriješeno

Hajduk je u zadnjoj minuti remizirao na Poljudu nakon što je golom Umuta vodio. Neuobičajeno, ali razlog je jednostavan. Mujakićeva glupost i Krstanovićeva dva gola i onda Umut za kraj. HNK Hajduk-NK Slaven Belupo 2:2

• Livaja i Nayir srušili Lokomotivu

Hajduk je prvenstvo nastavio sa rutinskom pobjedom protiv fenjeraša u Zagrebu. Livajina majstorija u prvom i Nayirov gol glavom u drugom poluvremenu na asistenciju Livaje za nova tri boda. NK Lokomotiva-HNK Hajduk 0:2

• Ljubičić za pobjedu bijelih

Hajduk je golom Ljubičića savladao Šibenik na Poljudu. Pamtit ćemo samo tri boda jer taj gol u 72. minuti je bio prvi i jedini opsan udarac Hajduka u vrata gostiju. HNK Hajduk-GNK Šibenik 1:0