HNK Hajduk

Hrvatski nogometni klub Hajduk

8. Mediteranskih igara 2, 21000 Split - hajduk.hr/ - info@hajduk.hr

• Opet samo bod

Hajduk se nije revanširao Gorici za poraz. Iako su bijeli cijelo drugo poluvrijeme igrali sa igračem više, više od boda nije išlo. NK Gorica - HNK Hajduk 1:1

• Šibenik pao u 119.-oj minuti

Hajduk je opasno visio u Šibeniku i unatoč šansama i posjedu. Narančasti su vodili do 87.-me kada je Said pogodio za produžetke, a prolaz u 1/4 finale je osigurao Jurić u 119.-oj minuti utakmice. HNK Šibenik - HNK Hajduk 1:2

• Svakome po penal svakome po bod

Hajduk i Rijeka su pred praznim Poljud om odigrali miroljubivo i podijelili bodove. Golovi su pali iz penala, poveo je Hajduk, a izjednačila Rijeka. HNK Hajduk-HNK Rijeka 1:1

• Lokomotiva bolja - poraz Hajduka

Grozno je ali istinito. Lokomotiva je u ovoj utakmici bila puno bolja od Hajduka koji se i dalje muči sa igrom, a posljedičnom tome i sa realizacijom. NK Lokomotiva -HNK Hajduk 2:0

• Boban opet koban za Hajduka

Osijek je bez i kakvog respekta uzeo tri boda na Poljudu. Krvnik bijelih je opet bio Boban koji je zabio prvi, te asistirao za drugi gol gostiju. HNK Hajduk-NK Osijek 0:2

• Bez golova na Poljudu

Hajduk i Dinamo su odigrali bez golova. Malo toga je na ovoj utakmici uopće i bilo opasno po gol. Trke i želje je bilo, ali to sigurno nije moglo zadovoljiti gledatelje na Poljudu. HNK Hajduk-GNK Dinamo 0:0

• Vrapču niti Razum nije pomogao

Hajduk je golovima Jradia i Saida prošao dalje u kupu. Domačin očekivano nije mogao parirati Hajduku, a najbolji od " lude ekipe " je bio vratar Razum koji je zaslužan za prihvatljiv poraz. NK Vrapče-HNK Hajduk 0:2

• Gyursco i Ivanovski napokon proradili

Gyursco i Ivanovski su napokon proradili u visokoj pobjedi nad Istrom. Gyursco prva dva, a Ivanovski druga dva za tri boda i izbijanje na šesto mjesto tablice uz dvije pobjede u nizu. NK Istra 1961-HNK Hajduk 2:4

• Prva pobjeda bijelih

Hajduk nije odigrao neku super dobru utakmicu, ali je svakako odigrao bolje. Napokon su upisana tri boda, a u strijelce su se upisali Caktaš i Ivanovski. HNK Hajduk-NK Rudeš 3:1