ŽRK Split 2010

Ženski rukometni klub Split 2010

• Split 2010 slavio na Gripama

Split 2010 je slavio na Gripama u utakmici u kojoj gošće iz Čakovca u niti jednom trenutku nisu imale nikakve šanse. Crvene su bile raspoložene i pobjeda je bila zagarantirana od samoga početka. ŽRK Split 2010-ŽRK Zrinski 32:26

• Sezonu otvorile pobjedom

Rukometašice su u sezonu krenule sa uvjerljivom pobjedom. Tri boda sa gostovanja su uvijek dobrodošla. ŽRK Dugo selo-ŽRK Split 2010 26:32

• Plus 10 Splita 2010

Split 2010 je lakočom prošao preko Virovitice. Utakmica je bila jednosmjerna i već u prvome poluvremenu se znalo da je pitanje pobjednika rješeno. ŽRK Split 2010-ŽRK 1234 Virovitica 37:27

• Vračale se iz mrtvih i izgubile

Rukometašice su poražene u Dugom selu, ali treba im odati priznanje za veliki povratak u utakmicu. Minus 6 su u deset minuta vratile na nulu, pucale za pobjedu i na kraju izgubile golom Bebek. ŽRK Dugo selo 55-ŽRK Split 2010 21:20

• Deklasirale Murvicu

Pobjeda protiv Murvice i to visoka odvela je naše rukometašice prema sredini prvenstvene tablice. Doduše ne radi se o konfornoj zoni jer je zona ispadanja samo 4 boda ispod. ŽRK Split 2010-ŽRK Murvica 35:22

• Važna pobjeda u Umagu

Split 2010 je ostvario važnu pobjedu na gostovanju u Umagu čime je pobjegao iz opasne zone. Naše cure su vodile cijelu utakmicu, a pobjedu su potvrdile u zadnjih 12 minuta kada su otišle na nedostižnu prednost. ŽRK Umag-ŽRK Split 2010 26:30

• Bodovi spasa

Split 2010 je u dramatičnoj završnici pobijedio Zrinjski. Naše cure su cijelu utakmicu vodile, ponekad i sa nekoliko golova razlike, a na kraju su minimalno slavile. ŽRK Split 2010-ŽRK Zrinjski 27:26

• Zelić odvela Dalmatinku do pobjede

Zelić je odvela Dalmatinku do vrijedne pobjede na Gripama. Postigla je 10 golova, ali ono još važnije davala ih je na kraju kada se utakmica odlučivala. Naše cure su nakon ovog poraza sve bliže drugoj ligi. ŽRK Split 2010-ŽRK Dalmatinka 27:28

• Sinjanke slavile na Gripama

Rukometašice Sinja su slavile na Gripama i odmaglile prema sredini tablice dok su naše cure šestim porazom u nizu kliznule prema donjem dijelu tablice i predstoji im teška borba za opstanak u ligi. ŽRK Split 2010-ŽRK Sinj 25:30

• Split 2010 do treče pobjede u nizu

Rukometašice Splita 2010 su došle do treče pobjede u nizu. Odigrale su naše djevojke još jednu vrlo dobru utakmicu u kojoj je su Stojanov i Buljan postigle 17 od 27 domačih pogodaka. Split 2010-Dugo selo 55 27:25