ŽRK Split 2010

Ženski rukometni klub Split 2010

• Luda završnica i remi na Gripama

Rukometašice su u ludoj završnici iščupale remi. Gošće su na 5,30 minuta do kraja napravile seruju 4:0 i preokrenule na +2 a onda dva gola Birtić i Surjan za kraj. ŽRK Split 2010-ŽRK Dugo selo 24:24

• Lokomotiva se poigrala sa Splitom 2010

Split 2010 je prošao kao bos po trnju u Zagrebu. Lokomotiva je dominirala i zabijala i na kraju doslovno razbila naš sastav koji će priliku za nove bodove morati potražiti protiv nekih slabijih protivnika. ŽRK Lokomotiva-ŽRK Split 2010 36:16

• Split 2010 otpuhao Murvicu

Split 2010 je odličnom obranom i maestralnim napadom otpuhao Murvicu sa Gripa. ŽRK Split 2010-ŽRK Murvica 31:22

• Rukometašice u Varaždinu remizirale

Rukometašice Splita 2010 su u napetoj utakmici golom Justine Stojanov uzele bod u Varaždinu. Bila je to izjednačena partija u kojoj je Split 2010 bio bolji u drugom, a Koka u prvom poluvremenu pa je remi najpravedniji. ŽRK Koka-ŽRK Split 2010 28:28

• Split 2010 slavio u Sinju

Split 2010 je slavio u Sinju čime je nastavljen put prema vrhu tablice. Sa druge strane Sinjanke su ovim porazom ostale u opasnoj zoni. ŽRK Sinj-ŽRK Split 2010 18:24

• U zaostalom susretu pobjeda

Za rukometašice Splita 2010 prvenstvo je nastavljeno još jednom uvjerljivom predstavom i pobjedom u zaostalom susretu. Od prve do zadnje minute vodstvo, ,raspoložene Stojanov sa 12 i Birtić sa 10 golova. ŽRK Split 2010-ŽRK 1234 Virovitica 34 :27

• Težak poraz u Osijeku

Rukometašice su teško nastradale u Osijeku. Sva naša nadanja su prestala u prvome poluvremenu kada je domaćin imao + 7. ŽRK Osijek-ŽRK Split 2010 37:27

• Izolacija na njima nije ostavila traga

Split 2010 je pobjedio Dalmatinku. Iako je postojao opravdan strah da će teško odraditi utakmicu, pokazale su da 10-dnevna izolacija na njima nije iostavila traga. Željne igre su letile po terenu do pobjede. ŽRK Split 2010-ŽRK Dalmatinka 30:26

• Klarina vratnica i prvi domaći poraz

Rukometašice su upisale prvi domaći poraz u sezoni. Gošće iz Umaga su vodile, a naše djevojke uporno stizale. I onda na 3 minute prije kraja se ukazala prilika iz sedmerca za priključak, ali vratnica se ispriječila. ŽRK Split 2010 - ŽRK Umag 24:27

• Poraz Splita 2010

Poraz Splita 2010 u Bjelovaru. Prvi je ovo poraz u sezoni za naše djevojke u utakmici u kojoj su cijeli tijek susreta bile u rezultatskom minusu. ZRK Bjelovar-ZRK Split 2010 39:33