ŽRK Split 2010

Ženski rukometni klub Split 2010

• Split 2010 izborio remi

Rukometašice su izborile remi u utakmici u kojoj su opasno visile. U jednom trenutku smo bili na -5, ali smo se nekakvim mini serijama i obranama vratarke Pavković došli do boda. Split 2010-Dugo Selo 55 24:24

• Prvo kolo zatvorile pobjedom

Zaostalo prvo kolo su naše rukometašice zatvorile pobjedom. Sasvim zasluženom jer su riječke rukometašice cijelu utakmicu bile u zaostatku, ako se ne računa početno minimalno vodstvo. Split 2010-Zamet 29:26

• Posustale u zadnjih deset minuta

Split 2010 je poražen u Labinu u utakmici sa dva lica. Naše cure su kontrolirale susret do 45 minute, a onda se Rudar približio, malo zatim i poveo i to vodstvo održao do kraja. Rudar-Split 2010 26:24

• Loš početak i pobjeda na kraju

Split 2010 je u Solinu odigrao svoje domaćinstvo. Loš ulazak u utakmicu je naplačen u zadnjih 10 minuta kada je utakmica prelomljena na našu stranu. Split 2010-Koka 23:19

• Split 2010 ne da treće mjesto

Velika drama na Gripama je na kraju okončana pobjedom naših rukometašica koje su udrugom poluvremenu neobjašnjivo pale prvenstveno u koncentraciji. Gošće su se vratile nakon velikog minusa iz prvog dijela. Split 2010-Zrinski 31:29

Split 2010 i unatoč remiju na Gripama ne da treće mjesto koje vodi u Europu. Utakmica je cijelim svojim tijekom bila gol za gol da bi na kraju gošće iščupale bod. Split 2010-Dugo selo 55 30:30

• Split 2010 neda treće mjesto

Split 2010 i dalje neda treće mjesto koje vodi u Europska natjecanja. U Osijeku potpuna dominacija naših cura koje nisu ispuštale vodstvo cijelu utakmicu. Osijek-Split 2010 28:31

• Split 2010 iščupao remi u Varaždinu

Split 2010 je iščupao remi u Varaždinu. Minus dva je na kraju anuliran golovima Marendić i Gudelj u utakmici u kojoj smo zadnjih pet minuta upali u probleme. Koka-Split 2010 34:34

• Zamet pružio dobar otpor

Riječanke su na Gripama pružile dobar otpor. Bolje su otvorile ovaj susret, ali onda je uslijedilo buđenje naših cura koje urakmicu okreću na našu stranu. Split 2010- Zamet 30:27

• Split 2010 juri prema trećem mjestu

Split 2010 je na neugodnom gostovanju u Istri ostvario važnu i uvjerljivu pobjedu. Od prve minute do kraja utakmice naše cure nisu ispuštale vodstvo. Sada su na dva boda od trećeg mjesta. Umag-Split 2010 23:28