ŽRK Split 2010

Ženski rukometni klub Split 2010

• Opravdale ulogu favorita

Split 2010 je u Trogiru opravdao ulogu favorita i lagano uknjižio bodove. Trogir je na žalost ostao predzadnji sa neizvjesnom budučnošću u elitnom rangu ženskog rukometa. ŽRK Trogir 58 - ŽRK Split 2010 21:34

• Eksplozija Splita 2010

Split 2010 je eksplodirao u derbiju kola. Zapravo neizvjesnosti je bilo samo u prvih 10-tak minuta. Onda su naše cure povezale nekoliko velikih serija. Sa sedam pogodaka Klara Birtić bila je prvo ime susreta. ŽRK Split 2010-ŽRK Zrinski 30:24

• Sara i Klara sredile Osijeka

Rukometašice Splita 2010 su na Gripama novu pobjedu u prvenstvu. Loš početak i zaostatak od 5 golova su preokrenule u svoju korist. Posebno su raspoložene bile Sara i Klara koje su izbušile mrežu gošći. ŽRK Split 2010-ŽRK Osijek 33:29

• Dramatika i pobjeda Splita 2010

U ludoj infarktnoj utakmici u kojoj su naše djevojke 12 minuta prije kraja imale visokih +4 nakon čega se domaćin vratio u utakmicu, da bi Ana Lovrić i Ivona Strinić u samoj završnici osigurale pobjedu. ŽRK Trešnjevka-ŽRK Split 2010 28:29

• Golijada na Gripama

Na Gripama smo vidjeli pravu golijadu u režiji naših rukometašica. ŽRK Split 2010-ŽRK Zelina 42:25

• U sezonu krenule pobjedom

Rukometašice su startale sa novom sezonom uvjerljivom pobjedom protiv novih članica prvoligaškog društva. ŽRK Split 2010-ŽRK Trogir 58 28:21

• Slomile ih u drugom poluvremenu

Split 2010 je u Crikvenici izborio važnu pobjedu vrijednu opstanka u elitnom društvu. Nakon izjednačenog prvog dijela naše cure su u drugom ubacile u brzinu više i zasluženo slavile. ŽRK Murvica-ŽRK Split 2010 25:27

• Na krilima mladih nada do pobjede

Split 2010 je na krilima mladih nada Marendić i Romić stigao do velike pobjede nad favoriziranim osječankama. ŽRK Split 2010-ŽRK Osijek 27:26

• Nastavak prvenstva i poraz

Rukometašice su se napokon vratile na parkete. Naše djevojke su novi početak odradile u Pločama, gdje je Dalmatinka pokazala više i zasluženo slavila u ovoj utakmici. ŽRK Dalmatinka-ŽRK Split 2010 29:21

• Luda završnica i remi na Gripama

Rukometašice su u ludoj završnici iščupale remi. Gošće su na 5,30 minuta do kraja napravile seruju 4:0 i preokrenule na +2 a onda dva gola Birtić i Surjan za kraj. ŽRK Split 2010-ŽRK Dugo selo 24:24