ŽRK Split 2010

Ženski rukometni klub Split 2010

• Plus 10 za Lokomotivu

Visoki poraz su u Zagrebu pretrpile rukometašice Splita 2010. Lokosice su danas bile iznimno raspoložene dok našim curama očito nije bio dan. ŽRK Lokomotiva-ŽRK Split 2010 32:22

• Split 2010 bolji od "akademki"

Split 2010 koji je u ovoj utakmici bio crveni pobjedio je Split koji je bio u plavome. Cure iz 2010-ke su opravdale ulogu favorita. Po 10 pogodaka su postigle Medić (Split 2010) i Macan (Split). ŽRK Split 2010 - ŽARK Split 25:22

• Vrijedan bod iz Osijeka

U prevrtljivoj utakmici u kojoj je Split 2010 uglavnom lovio rezultat na kraju je bod velik kao kuča. ŽRK Osijek-ŽRK Split 2010 26:26

• 10 minuta apsolutnog ludila Splita 2010

Split 2010 je na vrhu tablice. Prvi put u povijesti HRL da splitski rukomet gleda sa vrha na sve druge suparnike. Pobjeda je izborena u zadnjih 10 minuta utakmice apsolutnim ludilom na terenu i tribinama. ŽRK Split 2010-ŽRK Umag 29:28

• Spašavale dobivenu utakmicu

Cure iz Splita 2010 su prošle put od pobjede do poraza i natrag. Teško je objašnjiv pad sredinom drugoga dijela kada se Trešnjevka vratila ostvarivši seriju od 5:0. Do kraja čupanje i pobjeda. ŽRK Trešnjevka-ŽRK Split 2010 24:25

• Večer Martine Čović -Koka razbijena

Split 2010 je definitivno u pobjedničkom ritmu. Stradala je Koka koja nije mogla zaustaviti ubojiti splitski napad predvođen večeras fenomenalnom Martinom Čović koja je postigla 13 golova. ŽRK Split 2010-ŽRK Koka 30:24

• Ligu završile porazom - Martina Čović 100% učinak

Zelina je u zadnjem kolu pobijedila rukometašice Splita 2010. Sezona je završena porazom, ali svakako ne i razočaravajuće za naše djevojke jer je Uprava kluba zadovoljna ostvarenim. ŽRK Zelina - ŽRK Split 2010 31:26

• Plus 17 za Podravku

Rukometašice Splita 2010 su se propisno osramotile ptotiv favorizirane Podravke Vegeta. Naše cure u ovome susretu nisu smogle snage za više od 5 minuta ozbiljnijeg otpora kontra državnog kluba. ŽRK Split 2010 - ŽRK Podravka Vegeta 20:37

• Očekivani poraz

Rukometašice Splita 2010 su očekivano pale protiv favorizirane Lokomotive. Naše djevojke su se dobro držale tek nekih 10-ak minuta utakmice, kada su domaće preuzele inicijativu i sa lakoćom pobijedile. ŽRK Lokomotiva-ŽRK Split 2010 28:20

• Zadnjih 10 minuta čarolije

Iz Umaga se naše djevojke vračaju pjevajući. Bila je to jedna izjednačena utakmica do zadnjih 10- ak minuta kada je Split 2010 na krilima Nine Cvitanović i Renate Kežić stigao do vrijedne pobjede. ŽRK Umag - ŽRK Split 2010 23:24.