ŽRK Split 2010

Ženski rukometni klub Split 2010

• Bjelovar sredile u 10 minuta

Rukometasice Splita 2010 su pitanje pobjednika rjesile u prvih 10 minuta uta mice. Djevojke is Bjelovara su izgledale kao razbijena vojska dok su neumoljive Civic I Covic trpale njihovu mrezu. ZRK Split2010-ZRK Bjelovar 32:22

• Posustale u zadnjih 7 minuta

Nakon ovakve utakmice mora se konstatirati da je i remi odličan. Šteta što su naše djevojke imale crnu rupu u igri jer je pobjeda već bila tu. U samo 4 minute primile su 5 golova pa je na kraju Čović spasila bod. ŽRK Samobor-ŽRK Split 2010 26:26

• Dalmatinski derbi Splitu 2010

Iako je utakmica loše krenula za ekipu Splita 2010 koji su prvih 20 - ak minuta bile u rezultatskom deficitu, na kraju su naše djevojke uvjerljivo slavile. Igračica utakmice je Šerić koja je dala 11 golova. ŽRK Split 2010-ŽRK Dalmatinka 24:18

• Poražene od Zameta

Igračice Splita 2010 i dalje gube utakmice protiv ekipa iz gornjeg doma prvenstvene tablice. Nitko se doduše ne može ljutiti na ovakav rezultat u situaciji kada se zna da je Zamet puno kompaktnija ekipa. ŽRK Zamet - ŽRK Split 2010 29:22

• Sesvete protutnjale Gripama

Crvene su odigrale solidno, Ali nisu I male sansi protiv raspooozenih gosci koje su dominirale cijelim tijekom ove utakmice. Poraz cemo tako uzesti kao nesto sta se nikako nine moglo izbjeci. ZRKSplit 2010-ZRK Sesvete Agroproteinka 23:39

• Velika pobjeda Splita 2010

Rukometašice Splita 2010 su ostvarile veliku pobjedu protiv favorizirane Koke iz Varaždina. U poprilično izjednačenoj utakmici jedno ime je činilo razliku na terenu. Milka Divić je večeras bila nezaustavljiva. ŽRK Split 2010-ŽRK Koka 23:22.

• Nadoknadile -5 i remizirale

Split 2010 je zasluženo izvukao remi protiv Trešnjevke. Naše cure su u zadnjih 12 minuta ušle sa minusom od 5 pogodaka. Na kraju je ponajbolja igračica Splita 2010, Martina Čović postigla gol vrijedan boda. RK Split 2010 - RK Trešnjevka 25:25

• Visok poraz u Koprivnici

Split 2010 je upisao jos jedan tezak poraz. Nakon Lokomotive mjeru su im uzele I igracice Podravke. Uglavnom jednosmjerna utakmica bila je zanimljiva prvih desetak minuta, a nakon toga je Split 2010 nestao sa terena. Podravka-Split 2010 32:17

• Split 2010 se oprostio od kupa

Split 2010 nije uspio proći u daljnje natjecanje kupa Hrvatske. Umag se ovoga puta pokazao kao bolja ekipa i kao ekipa kojoj taj prolazi znaći puno više. ŽRK Split 2010 - ŽRK Umag 29:30

• Lokomotiva protutnjala Splitom

Split 2010 nije imao nikakve šanse protiv favoriziranih gošći iz Zagreba. Utakmica je bila revijalnoga tipa. Kako se ono kaže za publiku. Kod Splita 2010 najbolje su odigrale Čović, Divić i sve prisutna Kežić. ŽRK Split 2010-ŽRK Lokomotiva- 23:32