ŽRK Split 2010

Ženski rukometni klub Split 2010

• Vranjic iznenadio Split 2010

Vranjic je na Gripama pobjedio favorizirani Split 2010. Na njihovu žalost ti vrijedni bodovi im neče mnogo pomoći u želji da zadrže prvoligaški status jer su i dalje prikovane za dno. ŽRK Split 2010-ŽRK Petason Vranjic 27:28

• Split 2010 remizirao u Bjelovaru

Važan je to bod za naše cure koje se nalaze na osmom mjestu prvenstvene tablice. Bjelovar je imao dva gola prednosti u zadnjoj minuti susreta, ali su Rubić i Ercegović bile neumoljive pa će bod za Split. ŽRK Bjelovar-ŽRK Split 2010 25:25

• 76 golova i pobjeda Splita 2010

Teško se prisjetiti utakmice sa ovoliko golova. Da će pasti rekord dalo se naslutiti na poluvremenu kada je Split 2010 imao +9 sa 26 postignutih golova. ŽRK Split 2010-ŽRK Pitomača 40:36

• Podravka prošla u polufinale

Podravka je pobijedila Splita 2010 i prošla u polufinale hrvatskog kupa. Naše cure nisu uspijevale pružiti ozbiljniji otpor. ŽRK Podravka - ŽRK Split 2010 41:31

• Nikolina M.B. se prošetala Dugim selom

Split 2010 večeras slavi pobjedu, ali i apsolutnu junakinju ovoga susreta Nikolinu Marić-Banje koja je postigla 11 pogodaka uz stopostotni šut. ŽRK Split 2010-ŽRK Dugo selo 25:21

• Ivanić se pokazao kao tvrd orah

Rukometašice Splita 2010 su do kraja utakmice uspijele slomiti otpor Ivanića koji se pokazao kao tvrd orah. Vodile su gošće večim dijelom prvoga poluvremena, ali naše cure su sve preokrenule u drugome. ŽRK Split 2010-ŽRK Ivanić 26:23

• Uništile Bjelovar-Mistrić 12 golova

Split 2010 je uništio Bjelovar. Osim početnog vodstva od 0:1 sve je ostalo bilo u boji Splita 2010. Danijela Mistrić je prvo ime ovoga susreta jer je čak 12 puta pogađala mrežu suparničkog gola. ŽRK Split 2010-ŽRK Bjelovar 30:18

• Pobjeda u zadnjim minutama

Iz Pitomače sa pjesmom na usnama. Iako su naše djevojke mogle do pobjede i prije i lakše odluka je pala u zadnje dvije minute. ŽRK Ivanić-ŽRK Split 2010 31:33

• Split 2010 i Zrinski remizirali

U izjednačenoj utakmici i jedna i druga ekipa su imale prilike dotući protivnika. Ali niti jedne niti druge nisu to napravile pa je remi pravedan ishod iako je Split 2010 imao napad za pobjedu. ŽRK Split 2010-ŽRK Zrinski 30:30

• Vrijedna pobjeda u Rijeci

Split 2010 je upisao treču prvenstvenu pobjedu. Slavile su naše cure kod Zameta i to poprilično uvjerljivo. Utakmica je od 13. minute golom Marić Banje za 3:4 otišla na našu stranu, te se do kraja prednost samo povečavala. Zamet - Split 2010 18:25