OK Brda

Odbojkaški klub Brda

• Brda do treće pobjede preko Sinja

Odbojkašice Brda su upisale svoju treću pobjedu u sezoni. Ovoga puta čistu kao suza. Nije bilo potrebno pet setova već je sve rješeno u tri seta. Gošće su u drugom setu bile blizu, ali nisu uspjele. OK Brda - ŽOK Sinj 3:0.

• Marčana lako preko Brda

Odbojkašice Brda nisu pružile dobru utakmicu na gostovanju kod Marčane. Iako su nas zadnje vrijeme navikle na tijesne pobjede ovoga puta to nije bio slučaj. Marčana je zasluženo slavila. ŽOK Marčana - OK Brda 3:0

• Brda slavila u pet setova

Odbojkašice Brda su slavile protiv upornih osječanki. Utakmica je obilovala preokretima, a na kraju su naše djevojke imali više snage da dođu do zaslužene pobjede. Nakon ove pobjede lakše se diše. OK Brda - OK Agrotehnika 3:2

• Prva pobjeda sezone

Dugo smo čekali na prvo slavlje odbojkašica Brda. Sa ovom pobjedom su se pomakle sa dna prvenstvene tablice. Pobjeda nije bila laka, dapače cure su se dva puta vračale i u petom setu pobijedile. OK Brda - OK Fortis Volta 3:2.