OK Brda

Odbojkaški klub Brda

• Brda prosula vodstvo od 2:0 u setovima

Brda iz derbija protiv Vukovara imaju samo bod. Naše cure su povele sa 2:0 i nije se moglo naslutiti da će uslijediti takav pad u igri,preokret i pobjeda Vukovarki. Prvi poraz sezone u nezgodno vrijeme. OK Brda - ŽOK Enna Vukovar 2:3

• Prve bez poraza

Odbojkašice Brda nezaustavljivo grabe prema Superligi. U tri seta su pobijedile gošće iz Velike Gorice i sa tom pobjedom zaokružile omjer 11-0 prije božične stanke. Do kraja prve faze prvenstva ostaju još tri kola. OK Brda -ŽOK Azena 3:0

• Kakav povratak i pobjeda

Odbojkašice Brda su danas bile na pragu prvog poraza. A onda je kliknulo i uslijedio je potpuni preokret za novu pobjedu i zadržavanje liderske pozicije. OK Brda-ŽOK Drenova 3:2

• Lipo je gledati sa vrha

Odbojkašice Brda su protutnjale Vukovarom i zasjele na vrh prvenstvene tablice. ŽOK Vukovar - OK Brda 0:3

• Niti Rockwooll nije izdržao

Niti Rockwoll nije mogao zadržati naše djevojke na pobjedničkoj stazi. Rano je još, ali radujemo se pomisliti da bi Brda mogla u prvu ligu. Već sljedeće kolo je derbi u Vukovaru. ŽOK Rockwoll Pula-OK Brda 0:3

• Brda i dalje 100%-na

Odbojkašice Brda su opet pobijedile i tako zadržale stopostotni učinak. Prvo mjesto dijele sa ekipom Drenove. Dabas je utakmica odlučena brzo u tri seta i gošće iz Kostrene nisu imale nikakve šanse. OK Brda - OK Kostrena 3:0

• Brda slavila u Zadru

Brda su pobjedom otvorila prvenstvo. Pobjedom od 1:3 u setovima kod uvijek neugodnih Zadranki. NAše djevojke su bile bolje u prvom, trečem i četvtrom setu dok je zadrankama pripao drugi. OK Zadar-OK Brda 1:3

• Brda vratila odbojku u 1.ligu

Odbojka se vrača u Split na velika vrata. Za to su zaslužne odbojkašice Brda koje su u kvalifikacijskom turniru već nakon drugog dana ušle u elitu. Sutrašnji susret je tek revijalan nakon čega slijedi slavlje. Čestitamo cure.

• Pirova pobjeda

Odbojkašice Brda su sa lakoćom savladale Bibinje, a onda čekale ishod utakmice u Makarskoj gdje je domaći sastav ugostio jedinog pravog konkurenta za vrh.Na žalost Zadar je nakon 2:0 preokrenuo susret. OK Brda - ŽOK Bibinje 3:0

• Brda uvjerljiva u Šibeniku

Odbojkašice Brda su upisale još jednu gostujuću pobjedu u kojoj su uvjerljivo slavile protiv Šibenika. Ovom pobjedom Brda su se zacementirala na 2. mjestu, na korak ispod Zadra pa će na proljeće biti itekako zanimljivo. ŽOK Šibenik - OK Brda 0:3