OK Brda

Odbojkaški klub Brda

• Brda svladala Makarsku

U uzbudljivoj utakmici Brda su svladala Makarsku. Utakmica je obilovala preokretima. Brda su vodila, Makarska izjenačila, a 4. set je tijesno otišao na stranu domačina. OK Brda - ŽOK Makarska 3:1

• Brda bolja od kaštelanki-treća u nizu

Druga ekipa Marine Kaštela nije bila dostojan protivnik našim curama koje su upisale već treću pobjedu u nizu. Kaštelanke su napravile po petnaestak poena u setu. Sada u Sinj po nastavak niza.OK Brda-ŽOK Marina Kaštela II 3:0

• Brda se prošetala Stradunom

Visoka i uvjeljiva pobjeda odbojkašica Brda u Dubrovniku. Domača ekipa je položila oružje bez ispaljena metka. Najviše šta su uspile uvatit je 15 poena u trečem setu. ŽOK Nova Mokošica - OK Brda 0:3.

• Ligu završile u sredini tablice

Odbojkašice Brda su završile svoje natjecanje u 1. B ligi. Zaustavile su se negdje na pola puta. Zlatna sredina sa tendencijom za nešto više. Danas su pobijedile ekipu Vodnjana koja se nije niti pojavila na utakmici. OK Brda - ŽOK Vodnjan 3:0

• Brda pregazila Sinj

Na susjedskom gostovanju odbojkašice Brda su lako obračunale sa odbojkašicama Sinja. Rezultat u setovima u potpunosti oslikava pravo stanje na terenu. Zna se ko je šef u Dalmaciji. ŽOK Sinj - OK Brda 0:3.

• Na Brdima sve po starome

Odbojkašice Brda su upisale novu domaću pobjedu. Doduše i ovoga puta su jeftino prodale jedan set, ali ništa zato. Pobijedi se ne gleda u zube. OK Brda - ŽOK Zadar 3:1.

• Potop u Đakovu

Đakovo je zaustavilo Brda. Tako bi se ukratko moglo rezimirati viđeno. Prva dva seta su od strane naših odigrana poprilično ravnopravno. nedostajalo je malo više koncetracije. Treći je za zaborav. ŽOK Đakovo - OK Brda 3:0

• Četvrta pobjeda u nizu

Brda su ostvarila i četvrtu pobjedu u nizu. Autoritativni pristup i potpuni angažman naših djevojaka gošće je u potpunosti iznenadio. Taj šok ih je pratio do kraja utakmice. OK Brda - ŽOK Grobničan 3:1.

• Brda se vratila iz ponora

Odbojkašice Brda su napravile pravi podvig na gostovanju kod ekipe Drenove. Domaća ekipa je vodila sa 2:0 u setovima i već su potiho slavile. Međutim, pokazalo se prerano jer su djevojke iz Brda eksplodirale do pobjede. ŽOK Drenova - OK Brda 2:3

• Prva pobjeda u gostima

Odbojkašice Brda su na najbolji način završile prvi dio sezone. Opravdale su ulogu favorita i uknjižile tri boda na gostovanju što im je donijelo 7. mjesto na tablici. Optimistično se gleda na nastavak natjecanja. ŽOK Vodnjan - OK Brda 0:3.