OK Brda

Odbojkaški klub Brda

• Split slavi, Brda ostala bez goriva

Split je slavio u ludom gradskom derbiju. Split je vodio 0:2, Brda izjednačila i na kraju ostala bez goriva. Brda- Split 2:3

• Brda slavila u petom setu

Brda su uzela dva boda na gostovanju kod Neba. Luda utakmica i triler petog seta koji je otišao na stranu naših cura. Nebo-Brda 2:3

• Brdima bod iz Vukovara

Odbojkašice Brda se iz Vukovara vračaju sa bodom. Utakmica je bila neizvjesna do kraja četvrtog seta, a onda su naše cure u petom izgubile ideju kako do pobjede. Enna Vukovar-Brda 3:2

• Brda se iz Karlovca vračaju sa tri boda

Odbojkašice Brda su u predzadnjem kolu uzele važnu pobjedu u Karlovcu. Nakon gubitka drugog seta naše cure su malo pomalo pruzele sve konce igre u svoje ruke i do kraja uvjerljivo slavile: ŽOK karlovac-OK Brda 1:3

• Brda se sa dva boda vračaju iz Dubrovnika

Brda se sa dva boda vračaju iz Dubrovnika. S obzirom na položaj na tablici ova dva kluba moglo bi se reći da se trebalo više. Međutim u borbi za opstanak svaki bod je važan. ŽOK Dubronik-OK Brda 2:3

• Brda stala u petom setu

Brda su osvojila utješni bod u utakmici u kojoj su se dva puta vračala iz rezultatskog zaostatka. Na kraju više od još jednog poraza i utješnog boda nije išlo. OK Brda-ŽOK Rijeka CO 2:3

• Brdima samo bod

Brda su i dalje samo na jednoj pobjedi u prvenstvu što nakon 6 odigranih kola zabrinjava. I danas su naše cure imale 2:1 u setovima da bi na kraju uzere utješan bod. OK Brda-ŽOK Osijek 2:3

• Dinamo lako sa Brdima

Odbojkašice Dinama su lako savladale odbojkašice Brda. Naše cure su nadigrane u nešto malo više od sat vremena igre u tri setau kojima nisu uspijele pružiti značajniji otpor. OK Dinamo-OK Brda 3:0

• Prva ovosezonska pobjeda Brda

Odbojkašice Brda su nakon tri poraza upisale prvu pobjedu. Znali smo da će stvari sjesti na svoje mjesto i znali smo da će se to dogoditi brzo. OK Brda-ŽOK Dubrovnik 3:1

• Uzele prvi set pa stale

Brda su odlično krenula u ovaj susret uzevši prvi set prvakinjama. Imale su veliku priliku da uzmu i drugi, ali su neobjašnjivo stale. Gošće su došle daha i rutinski utakmicu privele kraju. OK Brda-HAOK Mladost 1:3