Split odigrao na rubu mogućnosti

12. studenog 2018. u 21:55 / KLUB: KK Split

Split je imao zadnji napad za pobjedu, ali su se ubili sami. Kalajžić nije odigrao na vrijeme za Kedžu čime je natjeran na težak šut koji je zamalo i ušao. KK Split-KK Zadar 75:76

Šteta šta ovu nismo dobili jer smo večim dijelom utakmice bili bolji protivnik. Zadar je bio bolji samo treću četvrtinu koju su dobili sa 15 razlike i tu uglavnom leži cijeli razlog poraza u ovoj nadasve zanimljivoj utakmici.
Zašto smo stali pogađati koševe i zašto je napad imao problema sa kreiranjem akcija je pitanje na koje Anzulović mora pronači odgovor. Jer nije se baš logično žaliti na umor nakon poluvremena.
Bilo je tu i previše promašenih slobodnih bacanja i otvorenih šuteva koje Kalajžić jednostavno ne želi šutirati. Na kraju sve stane u jedan šut Kedže koji je bio težak. Prvo iz razloga što je lopta do njega došla kasno, a drugo zato što je došla predaleko od koša. Pokušao je kapetan preko Vukovića, ali nije ušlo.
Glave gore momci jer je u četvrtak u Kopru teža i važnija utakmica od ove.