Split nije iskoristia ponuđeno

22. travnja 2016. u 20:47 / KLUB: KK Split

Žuti nisu iskoristili sve ono što su im objektivno gledajući bolji gosti iz Zagreba nudili. Šteta jer prvo poluvrijeme je bilo to u kojemu se mogla skrojiti veća razlika, a samim time i pobjeda. KK Split-KK Cedevita 58:67

Gledatelji su sa Gripa ovoga puta mogli otići zadovoljniji nego kada je izgubljena utakmica protiv Zadra. Žuti su se lavovski borili i tu im se ne može ništa prigovoriti. Cedevita je danas bila ranjiva u prvome poluvremenu pogotovo u prvoj četvrtini kada se mogla i trebala napraviti veča razlika. U drugome dijelu su digli nivo agresije u obrani i jednostavno prisilili žute na teške šuteve koje naravno nisu pogodili. Primljeno je puno koševa iz tranzicije koja se padom snage više nije dala valjano braniti i stvar je bila gotova. Šteta jer večeras je Cedevita bila taman za poraz.