RK Split

Rukometni klub Split

• Split nije razočarao i unatoč tijesnom porazu

Rukometaši Splita su pred 300-ak gledatelja pružili pravu mušku utakmicu. Ginilo se za svaki balun, ali se mora priznati da su Kaštelani u ovom trenutku ipak kvalitetnija ekipa. Split - Marina Kaštela 26:27

• Slomili zube u Buzetu

Rukometaši Splita su pružili blijedu partiju. Posljedica toga je visoki poraz. Buzet - Split 33:23

• Pobjeda na otvaranju prvenstva

Split je uvjerljivom pobjedom otvorija novu prvenstvenu sezonu. U velikoj dvorani ŠC Gripe skupilo se malo manje od 100-ak gledatelja koji su splitske rukometaše pozdravili velikim aplauzom. Split - Varteks 34:22

• Split sezonu zaključio pobjedom

Rukometaši Splita su pobjedom završili natjecanje u Ligi za prvaka. Na Gripama su nadigrali Sisak i zauzeli 4. mjesto u Prvenstvu Hrvatske. Da je bilo malo više sreće moglo se do SEHA lige. Split-Siscia 27-24

• Split odnio pobjedu u Karlovcu

Iako su na put išli sa samo 9 igrača ostvarena je velika i važna pobjeda protiv jako dobre ekipe Karlovca. Karlovačka banka - Split 26-29

• Dva lica jednog poraza

Iako su u prvom poluvrimenu rukometaši Splita imali vodstvo, nakon ozljede Vidovića kola nezaustavljivo klize nizbrdo i NEXE odnosi pobjedu. Split - Nexe 32 - 39

• Ni blizu

Rukometaši Splita su u zaostaloj utakmici uvjerljivo poraženi od Zagreba Croatia osiguranja. Hrvatski prvak je u ovom trenutku nedodirljiv i teško je vjerovati da i ove godine neće uzeti titulu prvaka. Zagreb CO - Split 37-29

• Split igra ozbiljan rukomet

Odlična partija splitskih rukometaša čija je forma definitvno u uzlaznoj putanji. Iako je Poreč na poluvrimenu imao vodstvo od četiri gola na kraju je slavila bolja ekipa. A to je svakako ekipa Splita. Poreč - Split 25-29

• Muški se borili i izgubili

Rukometaši Splita su izgubili od favoriziranog Zagreba, ali su se muški potukli na terenu. Na početku su čak i vodili. Imali su i nekoliko izjednačenja. Split - Croatia osiguranje 30-36

• Rukometni humanitarci

RK Split će u sridu u 18:30 u Spaladium areni ugostiti RK Zagreb. Sav prihod od prodanih ulaznica će biti doniran za kupnju medicinskog aparata koji otkriva karcinom abdomena u ranoj fazi. Svaka čast momcima iz RK Split. Nemaju za sebe, a daju za druge.