POŠK i Primorac podijelili bodove

30. studenog 2013. u 21:05 / KLUB: OVK Split

Odlična i živa utakmica na Poljudu. Gosti iz Kotora su se pokazali u odličnom svjetlu. Superiorni u plivačkom dijelu, a dovoljno jaki u obrani da zatvore sve pokušaje OVK POŠK-a koji je imao katastrofalnu realizaciju igrača više. Primorac je neprestano vodio i imao prednost dok je POŠK stizao. Bilo je tu odličnih akcija koje su podizale publiku na noge, ali je bilo i puno nerezonskih šuteva i brzopletosti koje su po mome skromnome mišljenju POŠK koštale pobjede.

Odlično je na golu POŠK-a branio Sarić koji je i više nego dobra zamjena Duji Jelovini. Mala zabrinutost ipak stoji jer Primorac ima mlađu ekipu koja može biti samo bolja iz utakmice u utakmicu dok je kod POŠK-a u zadnjoj četvrtini bila vidljiva plivačka nemoć. Kada su god imali loptu nisu imali nikakvo rješenje u napadu jer bi više od 2/3 napada potrošili u plivanju. I unatoč tome imali su izvrsnu zadnju akciju sa igračem više kada je golman Primorca izvrsno reagirao i spasio svoju ekipu od poraza.

Sve u svemu remi je u ovom susretu itekako realana ishod. Kapa do poda i jednima i drugima.

rizmić nerezonski. Primorac ipak poveo sa 0:1. iz kontre u lepezu stativa. zamalo 0:2. u trečem napadui sa igračem više pošk napokon do izjednačenja preko jerkovića. 1:1. primoac sa prvim igračem više ne realiziraju sarič odlično brani. broj 10 sa live strane za 1:2. Primorac je brži u plivanju. Kontra Sarić spašava. Trener POŠK-a buljan minuta odmora. pametno jer su gosti nametnuli brzi ritam plivanja. šut Sarić opet spašava 5. obrana. peti iggrač više, primorac odlično zatvara prostor i nema gola.
druga četvrtina primorac po balun, udarac izvana sarić 6 obrana. za sada sarić najbolji igrač poška. primorac igrač više. dobra reakcije buhe u obrani, oduzeja balun. time out POŠK.sva sreča Primorac nije precizan na dodavanje na centra. POŠK opet puca izvana, opet prebrzo na igrača više.- laka obrana vratara proimorca. ali kako nije dan znak sa stola. peterac je za pošk-a momci sa zente imaju šanse poravnati u utakmici u kojoj su za sada gosti bolji. mala pobuna na klupi primorca i isključenje fizioterapeuta. franičević za 2:2. opert laki šut za 9 obranu sarića. Prižmić čisti zicer i obrana primorca. Prizmić pronašao šebla koji sam na vratara pogađa prečku. brza kontra primorca udarac izvana prečka. Ritam utakmice je poprilično brz. napokon buh a šerbl za 3:2. brza akcija na nepostavljenu obranu 3:3.