Kalamiza zavila Dinamo u crno

6. listopada 2013. u 16:12 / KLUB: ŽNK Split

U odličnoj nogometnoj predstavi spličanke su golom izvrsne Anamarije Kalamize ugrabile pobjedu i nova tri boda. Split je trenutno drugi na tablici, na korak iza prvaka Osijeka s omjerom 3-1 u pobjedama.

U odličnoj nogometnoj predstavi spličanke su se pokazale kao tvrd orah za domaćina Dinama. Prvo poluvrijeme je odigrano u dobrome ritmu,ali niti jedna ekipa nije postigla zgoditak. To je naravno bio znak za uzbunu u zagrebačkim redovima pa su u drugom dijelu krenule žešće moglo bi se čak reći i grubo. Utakmica je kulminirala u 71. minuti kada je za Dinamo dosuđen penal. Lubina je pucala i na svu sreću promašila. To je spličankama očito dalo vjetar u leđa pa su u izvrsnoj simultanci Lovrić-Kalamiza u 83. minuti došle do vodstva i konačne pobjede. Na tribinama je među gledateljima bilo i predstavnika ŽNK Rijeka. Očito je da su i protivnici Splita nakon odličnog starta u prvenstvu počeli ozbiljnije shvaćati.