Limitirani na 47 koševa

9. ožujka 2013. u 21:30 / KLUB: KK Split

Nije nikakva greška. Istina je da su žuti u Podgorici pogodili samo 47 koševa. U drugom poluvrimenu samo 17. Split je prvo poluvrime odigra neriješeno, a onda je uslijedio neobjašnjivi pad. KK Budućnost - KK Split 66:47.
Baš kada smo pomislili da gore ne može žuti su nas u potpunosti demantirali. Prvo poluvrime je odigrano solidno, točnije druga četvrtina kada se nadoknadia minus 7 i sve je izgledalo da ćemo i u drugom dijelu gledati neizvjesnu utakmicu do samoga kraja. Međutim uslijedio je totalni raspad sistema. Budućnost je limitirala splitski napad na samo 17 koševa. Teško da se iti jednoga žutoga igrača posli ovakve predstave treba istaknuti, ali opet ne bi bilo pošteno da se barem ne spomene Josipa Sobina koji je bio najbolji strijelac na utakmici sa 23 postignuta koša. Sve drugo je za zaborav. Naravno ako za to bude dovoljno vrimena. Radnički je izgubija u Zadru i sada u četvrtak na Gripama hvata zadnji vlak za FF. Kako stvari stoje očekuje nas još jedna drama.