Pala je Mladost

23. prosinca 2012. u 14:00 / KLUB: OVK Split

Nastavak Jadranske lige donija je velliko veselje za splitski vaterpolo. odličnom i hrabrom igrom momci sa Zente su u potpunosti nadigrali zagrebačku Mladost i nakon dugo vrimena splitskom vaterpolu vratili osmijeh na lice.

Nije, doduše, sve krenilo kako smo očekivali, ali na kraju se mrtvi broje. POŠK je prvu četvtrinu odigrao mlako i gubia 1-2. U početku druge četvrtine Mladost je otišla na visokih 2-5. Tada POŠK uvidjevši da je vrag odnija šalu ubacuje u 5 brzinu i agresivnim plivanjem, odličnom obranom i ubojitim napadom poluvrijeme završavaju sa minimalnim vodstvom 7-6. Početkom treće četvrtine dižu vodstvo na tri razlike. Onda nekih 3 minute do kraja treće četvrtine pri rezultatu 11-8 za POŠK dolazi do 15 minutnog prekida jer je igrač Mladosti koji je bija isključen pri rezultatu 9-6 za POŠK osta u bazenu igrat. Suci su vratili vrijeme nazad i naravno rezultat nazad. U nastavku su se bolje snašli igrači Mladosti koji su malo pomalo smanjivali razliku. Na kraju je vratar POŠK-a Sarić vrhunskim obranama spašava svoju ekipu, koja se mučila sa postizanjem golova. Vrijeme je polako curilo, a zadnji pokušaj Pavića da proigra kontru osujetio je tko drugi nego svemogući Sarić. Za kraj su se POŠK-ovci malo igrali sa gostima iz Zagreba ukolo kako bi to naš svit kaza. BRAVO POŠK.

OVK POŠK - Mladost 12-11