Potopljeni s razlogom

1. prosinca 2011. u 0:20 / KLUB: VK Mornar

U utakmici u kojoj je bio dovoljan samo bod, Mornarevci su pružili jednu od svojih najgorih partija ove sezone.

Iako je utakmica bila rezultatski neizvjesna do kraja, već se u drugoj četvrtini moglo naslutiti da gosti nose bodove iz Splita. U tim trenucima ih je spašavao izvrsni vratar Bijać sa 4 izvrsne reakcije na golu. U trećoj četvrtini Budva se i rezultatski odlijepila i tu četvrtinu je dobila 1-3. Osim toga i prosječni crnogorski vratar je baš u toj četvrtini skinuo 4 lopte.

Na odmoru su igrači dobili dobru porciju kritika od trenera Krekovića, ali ih ni to nije uspjelo probuditi iz uspavanke. Bez obzira što su zadnju četvrtinu dobili 3-2 ostaje dojam da se trebalo puno više. Obrana Mornara je večeras bila i više nego šuplja što su gosti iz Budve objeručke iskoristili. Zašto su igrači Mornara fizički pali već nakon prvog poluvremena pitanje na koje će stručni stožer morati pronaći brzi odgovor jer popravni ispit se polaže u Kotoru protiv Primorca već ovu subotu.

[Piše: "Zeško"]