Feniks se diga iz pepela

13. lipnja 2012. u 19:15 / KLUB: MNK Split

Splitski malonogometaši su odigrali najbolje kada je to bilo najpotrebnije. U četvrtoj utakmici su porazili Vrgorčane u njihovoj dvorani i seriju u kojoj je sadašnji omjer 2-2 doveli u Split. Prvi je gol postigao tko drugi nego Dario Marinović. Vrgorčani su se nakon toga na krilima publike podigli i stvarali probleme Splićanima koje je u tim trenucima spašavao izvrsni Ivo Jukić. Na poluvrime se išlo sa rezultatom 1-1.

Drugo poluvrime je ponovo bolje otvorija Split te je golom Branka Laure poveo 1-2. Nakon toga je pogodija Suton pa Novak i za 1-5 Jukić. Tada su Vrgorčani izvadili vratara i uvalili još jedan gol za konačnih 2-5. Zadnji finalni susret se igra u Splitu u petak u maloj dvorani na Gripama. Uopće ne sumnjamo da će Vrgorčani imati gromoglasnu podršku sa tribina, ali publika ne donosi pobjede već igrači na terenu. A u ovom trenutku su splitski malonogometaši u puno povoljnijoj situaciji.

Vrgorac GTP - Split Brodosplit inženjering 2-5