Novi Marof deklasiran

20. svibnja 2012. u 19:00 / KLUB: MNK Split

Kakva autoritativna predstava inžinjera na Gripama. Već u drugoj minuti Josip Suton je vrhunskim pogotkom u rašlje pokrenija golijadu koja se zaustavila na 11- 3 za Split. U prvih 10. minuta domaći su vodili sa visokih 3-0 i šta je najgore za goste nisu imali namjeru prestati pritiskati i zabijati. Bravo za trenera, nanjušija je krv i nije se povuka. Nije da protivniku da kojim slučajem pomisli da može. Na poluvrime se otišlo sa 6-0.

U drugo su domaći ušli još žešće. I u 26 minuti susreta već je bilo 9-0. Onda su i gosti napokon došli do daha i dali svoj prvi pogodak na utakmici koji je djelo Martana. Na kraju su uspili uvaliti još dva za konačni rezultat 11-3. Teško je vjerovati da Marof u uzvratnom susretu ima ikakve šanse.

Split Brodosplit inžinjering - Novi Marof 11- 3