Izgubili bitku, ali još vode rat

17. svibnja 2012. u 0:30 / KLUB: KK Split

Odma moram reć da ne želim kukat niti naricat vezano za ovu utakmicu u kojoj smo pokazali da smo bolji od Cedevite. Većinu utakmice smo vodili i stvarali probleme domaćoj ekipi. Cedevita je pokušavala na sve moguće načine parirati igri Jugoplastike ali ih to uglavnom nije išlo. Od cile Cedevitine predstave moram izdvojit tri trice koje su prelomile utakmicu na stranu domaćih. Princ i Baždarić u trećoj četvrtini i Vukušić na kraju četvrte četvrtine. Najgore je od svega šta je i taj Vukušić igrač Jugoplastike. Valjda su došli neki stari računi na naplatu. Jugoplasika je igrala odlično, a poraz je samo posljedica pada koncentracije kada je to najmanje trebalo. Ne želim nikoga posebno isticati jer Žuti su igrali ka ekipa i izgubili ka ekipa. Isto tako očekujem da u subotu na prepunim gripama opet zaigraju ka ekipa i siguran sam da pobjeda neće pobjeći kao danas. Ako je išta dobro donila ova utakmica onda je to vjera da je plasman u finale moguć i da Cedevita nije nikakav bauk. Cedevita vodi 1-0 u seriji, ali u finale ide ona ekipa koja prva dođe do dvi pobjede.

Sve bitno je na kraju reka trener Bavčević kada mu je komentator priša i konstatira: Split je večeras odigra dobru utakmicu...
Nikša ga je pogleda poviše očala, malo zasta i postavija kontra pitanje:
Samo dobru? Odličnu utakmicu! Vjerujemo da ćemo odigrat još jednu utakmicu u Zagrebu.
I onda je otiša ća i ostavija komentatora zbunjenog.

Cedevita-Split 87-84