Split sa velikom zalihom u revanš

7. ožujka 2021. u 21:07 / KLUB: MNK Split

Split je reklo bi se očekivano ostvario pobjedu u prvoj 1/2 finalnoj utakmici. Mejaši su bili ravnopravni u prvom poluveremenu, a drugo je u potpunosti pripalo našim momcima. MNK Mejaši-MNK Split 2:6

Split je nakon prve utakmice napravio veliki korak prema finalu. Jer teško je očekivati da Mejaši mogu išta napraviti u revanšu za sedam dana. U današnjoj utakmici smo vidjeli dva različita poluvremena. Prvo koje je bilo izjednačeno i drugo koje je u potpunosti pripalo igračima Splita. U tom prvom dijelu rezultat je bio 1:2, ali je dojam bio izjednačen. Vidjeli smo dva gola Splita. Prvi je zabio Pavičić dok je drugi apsolutno malo remek djelo Družjanića.
Na startu drugoga poluvremena Družijanić je postigao još dva gola za hat-trick što je u potpunosti slomilo Mejaše koji se do kraja susreta nisu oporavili od tog šoka. Dao je Split još dva gola u režiji Radića i Pavičića i sada mirno čeka revanš i osluškuje ono drugo polufinale kako bi saznao protivnika. Šibenik ili Genius pitanje je sad?