Mornar za nijanse bolji

21. studenog 2020. u 22:52 / KLUB: KK Split

Mornar je slavio na Gripama jer je u svim segmentima igre bio bolji od žutih. Žuti su uvjerljivo vodili nakon 1/4, a onda se gostujući sastav uozbiljio u obrani, napadu, skoku... Uz to nismo bili maženi od sudaca. KK Split-KK Mornar 87:95

Tko je večears gledao ovu utakmicu shvatio je kako Splitu malo i puno nedostaje da se etablira u sam vrh regionalne košarkaške lige. Večeras su žuti igrali protiv ozbiljne ekipe i izgubili. Nijanse su činile razliku između pobjednika i poraženoga, a te nijanse su na našu žalost bile na strani Mornara. Žuti su dobili prvu četvrtinu sa nestvarnih 35:21, ali svi su bili svjesni toga da Mornar može puno bolje. I tako je na žalost i bilo, druga četvrtina je poslužila gostima da u potpunosti anuliraju prednost Splita pa se na odmor otišlo sa +1. Niti treća četvrtina nije ponudila ništa više od agonije. Gosti su ukočili Lukovića izbacili nas na jedno 9 metara od koša. Naši momci nisu bili dovoljno okomiti i opasni,a šut nas je izdao. Sve skupa dobro smo i prošli s obzirom da smo u ekipi imalo jako malo raspoloženih igrača. Klupa je danas u potpunosti podbacila, a tako se ne može dobiti ovakvog protivnika. Na kraju vrijedno je izdvojiti još jedan double-double učinak Pavla Marčinkovića u ovoj sezoni(10 Pts, 10 Reb)