VAR, Jairo i Kahlina odlučili pobjednika

3. listopada 2020. u 21:08 / KLUB: HNK Hajduk

Kakva luda utakmica u Gorici. VAR i Jairo su odlučili pobjednika. Nitko ali baš nitko nas ne može uvjeriti da je bio penal za Goricu, a niti ovaj za Hajduka u 100. minuti kojega Jairo nije realizirao za utješni remi. NK Gorica-HNK Hajduk 2:1

Ništa novoga u Gorici. Hajduk i dalje nezna za pobjedu u zagrebačkom predgrađu. Igra Hajduka pogotovo dok imaju snage a to je otprilike 60 minuta ulijeva povjerenje. Zašto Hajduk ne postiže golove iz odličnih prilika to je pitanje za struku bijelih na koje što prije moraju pronaći odgovor jer od dojma se ne dobivaju bodovi.
Ako mene pitate od penala je bio samo prvi Hajdukov sve ostalo je silovanje zdrave pameti tako da se moze konstatirati da su ljudi u crnome režirali ovaj triler u kojem je Jairo ispao tragičar a Kahlina junak ovog susreta.