Slomili Sutjesku

5. veljače 2020. u 21:38 / KLUB: KK Split

Žuti su dobili Sutjesku u zadnjoj četvrtini utakmice. Gosti su skoro cijelu utakmicu vodili i opasno prijetili ubojitim šutem za tri poena. Teška utakmica i velika pobjeda za nastavak žutog sna. KK Split-KK Sutjeska 87:79

Gadno je bilo večeras na Gripama. Teška utakmica u kojoj smo opasno visili. Znali smo odakle prijeti opasnost, ali vanjski šut Kneževića i Pavličevića je bio neumoljiv. Kada im se na trenutke priključio i Đoković sve je izgledalo deprimirajuće za žute. Grozan ulazak u utakmicu, obrana bez prekršaja i bezidejnost u napadu su kratki presjek prvog poluvremena. Drugi dio smo odigrali kudikamo kvalitetnije u obrani gdje najveće zasluge idu Marčinkoviću koji je zaustavio Pavličevića dok je odgovornost u napadu preuzeo Morris probijajući obranu gostiju. Na kraju smo mirno izvodili slobodna bacanja i zasluženo slavili. Sa zvukom sirena vidjeli smo i nesvakidašnju tricu Perkovića sa naše polovice terena.
MVP Morris, a double-double i najbolji skakač Marčinković.