Split iščupao pobjedu

28. studenog 2019. u 20:07 / KLUB: KK Split

Split je u ludoj zadnjoj četvrtini slomio Rogašku na Gripama. Presudila je RRR trojka koja je ukočila gostujući napad, Gabrić i vječni MVP Marčinković. KK Split-KK Rogaška 79:73

Velika pobjeda i nada da se može doći do pozicije koja vodi u doigravanje je rezime ove nesvakidašnje utakmice na Gripama. Žuti su visili gotovo cijelu utakmicu da bi na dvije minute prije kraja prvi puta i poveli. Do kraja je prednost rasla a Rogaška je potunula.

Ključnim će se pokazati odluka da na teren istrče Rikić,Rebić i Runjić koji su obrambene zadatake izvršili na visokom nivou zaustavivši gostujući napad. Gabrić je bio najbolji strijelac, a Marčinković MVP susreta.
Sada smo na 4-5, a već u utorak dolaze Helios Sunsi u još jednoj utakmici koju ne smijemo izgubiti.