Stojanovski presudio žutima

5. studenog 2019. u 20:50 / KLUB: KK Split

Žuti su napokon odigrali pravu utakmicu sa malo koševa. Vodili većim dijelom susreta, ali na kraju ipak izgubili. Ponajprije zbog odlične zadnje četvrtine Stojanovakoga. MZT-Split 70:64

Omjer pobjeda i poraza je 3:3, a žuti još uvijek ne znaju za gostujuće pobjede. Moramo priznati da se nismo niti nadali da će je ostvariti kod lidera lige, ali nakon svega moramo konstatirati da je propuštena velika prilika. Vodili smo veći dio utakmice, ne puno ali ipak vodili. Zadnje naše vodstvo je bio koš Rebića dvije minute i 45 sekundi prije kraja kada smo imali 61:62. Tada je stvari u svoje ruke uzeo Damjan Stojanovski koji je zabio ključni tricu, da bi do kraja stavio još dva slobodna bacanja za potvrdu MZT-ovog slavlja.