Mučna pobjeda Splita

8. ožujka 2019. u 20:57 / KLUB: MNK Split

Split je još jednom pokazao dva lica. Lice pobjednika i lice gubitnika. Nakon vodstva od 0:3 očekivali smo visoku pobjedu, a dobili smo dramu. Dramu koju je na kraju zaključio Kirevski za važna tri boda. MNK Crnica- MNK Split 3:5

Split je slavio na gostovanju kod Crnice u direktom srazu za 7. mjesto na prvenstvenoj tablici i sada je na samo jednoj pobjedi zaostatka izad AFCU-a. Pobjeda je zaslužena, ali sa stresom kojim svakako nije dobar. Nakon dužeg vremena probudio se i Josip Suton koji je postigao hat-trick, a pobjedu je na kraju potvrdio Kirevski kada je Crnica igrala sa golmanom igračem. Već do 15. minute smo bili na 0:3 i trebala je utakmicu mirno privesti kraju. No Crnica se odbila predati pa je Škugor pred kraj poluvremena smanjio na 1:3. Drugi dio bolje otvaraju domačini koji golom Vukičevića dolaze na 2:3 i utakmicu vode prema dramatičnoj završnici. Suton je još jednom odveo našu ekipu na plus dva, da bi Vukičević svojim drugim golom vratio na plus jedan. Neizvjesnost je trajala doslovno do zadnje minute, a Crnica je nakon crvenog kartona pokazanog Mariću imala veliku priliku u igri sa igračem više doći do poravnanja. Na kraju igraju i sa golmanom igračem, ali to im se nije isplatilo. Marinović je oduzeo jednu loptu potegao preko cijeliog terena i nesebično poslužio Kirevskoga koji zabija za konačnih 3:5!