Kratke za dva gola

12. siječnja 2019. u 19:41 / KLUB: ŽRK Split 2010

Rukometašice Splita 2010 su poražene od Koke, ali su u ovoj utakmici pružile solidan otpor favoriziranim gošćama. Na kraju su u dramatičnoj završnici ostale kratke za dva gola. ŽRK Split 2010-ŽRK Koka 32:33

Split 2010 je opet bio tako blizu ali tako daleko od pobjede u ovoj utakmici koja se večim dijelom igrala gol za gol. Prvo poluvrijeme je bilo borbeno, a rezultat je bio 17:17. Drugo poluvrijeme gošče iz Varaždina Kokice otvaraju bolje te prelaze u vodstvo koje drže gotovo do kraja utakmice. Naše cure 5 minuta prije kraja utakmice dolaze do poravnanja i od tada do kraja se odvijala prava drama.
Opet se igralo gol za gol sve do kobne 59.minute kada Domjan zabija svoj sedmi gol na utakmici i trasira put ka pobjedi svoje ekipe. Šteta jer bili smo blizu bar jednoga boda.