Split opravdao ulogu favorita

19. prosinca 2018. u 20:14 / KLUB: KK Split

Split je opravdao ulogu favorita u Vršcu, te je uvjerljivo slavio protiv fenjeraša lige. iako smo vodili cijelu utakmicu Vršac je do treče četvrtine bio na korak izad nas. A onda smo prelomili susret i mirno ga priveli kraju. KK Vršac-KK Split 80:96

Žuti su upisali gostujuću pobjedu sukladno očekivanjima. Treća dionic je bila presudna i u njoj smo definitivno prelomili ovu utakmicu u kojoj se domačin uporno držao u minimalnom zaostatku. Kedžo je MVP današnjeg susreta što nas najviše veseli, za nepunih 15 minuta, 19 koševa uz valorizaciju 22. Osim njega i Veljačić je odigrao vrlo dobro. Kovačević je radio ono što najbolje zna trpao protivnički koš, Marčinković asistirao....
Sljedeća je najbitnija jer su danas i Sutjeska i Lovćen slavili. Kakve smo sreče sutra bi mogli dobiti i Sparsi pa smo opet na početku, odnosno peti.