Sekulić hat-trick za nova tri boda

30. ožujka 2018. u 21:00 / KLUB: MNK Split

Posao je odrađen bez stresa. Goste iz Zagreba je špicom načeo Ivanković, a u drugom dijelu rastavio Sekulić koji je odigrao najbolju seniorsku utakmicu i postigao tri gola. MNK Split Tommy - MNK Uspinjača 6:0

Unaprijed dobivene utakmice uvijek mogu stvoriti problem. No naša ekipa je ovaj izazov shvatila ozbiljno i sa laganih šest komada u mreži Uspinjače upisala nova tri boda.
Gol gostiju je špicom otvorio Ivanković u 9. minuti da bi drugi gol postigao Perić na asist Ćorluke u .... minuti.
Uranilovku prvoga dijela su svi u dvorani brzo zaboravili kada je na scenu stupio Antonio Sekulić. Treči gol je bila ljepotica susteta kada je Sekulić skinuo paučinu sa gola žute podmornice. Još je stigao postiči dva gola za svoj prvi seniorski hattrick. Uz to briljantni pogodak je postigao i vrijedni Alen Marić od grede za ljudi moji jeli to moguče od Mladena Delića i veliki aplauz malobrojne splitske publike.