Crno-beli nisu imali šanse

25. studenog 2017. u 20:19 / KLUB: VK Mornar

Bravo Mornar BS. Pobjeda protiv Partizana u Beogradu vrijedi zlata. Odnosno vrijedna 4.mjesta čime se pokazuje da su Zdejini momci ozbiljna klapa. VK Partizan RF-VK Mornar BS 8:11

Prošla su ta vremena kada se u Beograd išlo spuštenih gaća. Mornar BS je pokazao i glavu i rep u ovoj utakmici i zasluženo pobijedio Partizan RF.
Već u prvoj četvrtini Partizan je doživio udarac od kojega se bilo teško oporaviti. Zbog puknuča arkade njihov prvi centar je praktički cijelu utakmicu bio rezerviran. Završilo je 1:1, ali se moglo naslutiti da će Zdejini momci znati kapitalizirati neočekivani hendikep domačina.
Do kraja druge Mornar BS je izgradio dva gola prednosti 6:4, a početkom treće je otišao na 7:4. Do kraja smo vidjeli još predivna dva loba od kojih je svakako onaj Ćalićev u poslednjoj sekundi treće četvrtine pravo remek djelo.
Za kraj je lob udarcem najbolji igrač susreta Živković postavio konačan rezultat.
Sukus cijele utakmice je taj da je Mornar mudro utakmicu usporio, odnosno odveo je u svoj ritam, te strpljivo gradio napade iz kojih je maestralno poentirao.