Širko triple double

18. ožujka 2017. u 21:36 / KLUB: KK Split

'Žuti' i nakon 21. odigranog kola ne posustaju I dalje su prvi, a Širko je upisao svoj prvi triple-double.
Da se odma razumimo žuti su kontrolirali utakmicu i nakon dužeg vremena uzeli pobjedu bez stresa.
Utakmica nije bila previše kvalitetna. Igrana je solidna obrana ali se to nije dobro valoriziralo u napadu.

Utakmica je rješena početkom treće četvrtine, serijom 7:0 kada"žuti" odlaze na plus 14.
Žuti su se u tim trenucima razigrali i na krilima Širka i Kanaeta koji su digli dvoranu na noge. Opet se glasno pjevalo Širkovo ime, jer Split i Širko se istinski vole.
Širko je za 29 minuta na parketu ostvario "triple-double" učinak - 10 koševa, 10 asistencija i 12 skolova.
Slijedi gostovanje kod Kvarnera 2010 koje treba shvatiti ozbiljno i ugrabiti nove bodove.