Split Tommy u finišu spašavao pobjedu

14. veljače 2017. u 23:04 / KLUB: MNK Split

Split Tommy je upisao novu pobjedu u prvenstvu Hrvatske. Međutim još jednom se pokazalo kako su unaprijed upisani bodovi najteži. Sve je izgledalo kao lagana šetnja zagrebačkim predgrađem za naše momke do 33. minute. Golovi su padali kao na traci. U prvom dijelu za sigurnih 0:3 su redom pogađali Rafinha, Suton i Koturović. Golijada se nastavila i u drugome poluvremenu kada je Babić u već pomenutoj 33. minuti pogodio za 0:4. Sve je tada izgledalo gotovo. Samo smo se vjerojatno pitali hoće li možda pasti i peti gol u Alumnusovoj mreži.
Tada domačini odlučuju ići na sve ili ništa. U zadnjih šest minuta Igraju sa golmanom igračem i zamalo im se to isplatilo. U samo četiri minute su postigli tri gola. Jukićevu mrežu je prvo načeo Matan, pa onda Grgić i na kraju Pintar za 3:4. Nije tu došao kraj splitskim mukama. Jer do kraja je ostalo još pune tri minute. Naši momci su se grčevito branili. Minutu prije kraja je Alumnus pucao na prazan gol, ali se na crti odnekuda pojavio Jesus Rodriguez i spasio teško stečenu pobjedu. Rafinha je još do kraja promašio prazan gol sa naše polovice i sudac je napokon označio kraj ove utakmice koja se iz lagane šetnje pretvorila u pravu dramu.