Mornar na 4.mjestu, pala je i Budva

28. siječnja 2017. u 19:18 / KLUB: VK Mornar

Mornarevci su u velikoj formi. To su na svojoj koži mogli osjetiti i gosti iz Budve. Nakon ove pobjede niti FF nije više samo san. Prvo ime susreta je Antun Goreta sa 5 postignutih pogodaka. VK Mornar BS-VK Budva 10:8

Još jednu uspješnicu i veliku pobjedu potpisuje trener Vrdoljak. Zdejo lavljeg srca ne posustaje i sa svojim momcima ruši sve pred sobom. Mornar Bs je i ovu utakmicu učinio dramatičnom. Nakon visokog vodstva od 5:1 u prvoj četvrtini dozvolio je povratak Budvi u utakmicu. Naime kraj treće četvrtine je dočekan rezultatom 8:8 i pomalo se osječala nelagoda. I onda je sve krenilo kao i na početku Mornmar BS je postigao dva gola dok gostima iz Crne Gore nije dozvolio niti jedan za pobjedu 10:8.
Final four iako o tome u Mornar BS ne vole pričati sada izgleda dohvatljivo. Mornar BS je trenutno četvrti i za tu poziciju će se borit sa Partizan RF i Primorje EB.