U odličnoj predstavi Mornar BS slomio Partizana

25. siječnja 2017. u 20:19 / KLUB: VK Mornar

Mladi Mornarevci su nam priuštili još jednu veliku pobjedu. Vrhunska obrana i dobra realizacija u napadu ostavila je Partizana bez bodova. Sasvim zasluženo jer je Partizan čak dvije četvrtine bio bez gola. VK Mornar BS-VK Partizan RF 8:7

Mornar je odličan, Mornar je jak jer ne može svako pobijediti Partizana na ovakav način. Zdejini momci igraju atomski vaterpolo. Brz, precizan, atraktivan i sasvim zasluženo su tu gdje jesu na tablici na 6. mjestu samo tri boda od Primorje EB koje se nalazi na 4. mjestu. Ova pobjeda im je donijela 11. bod u ligi, a da je bilo samo malo više sreće (igrali bez Duževića veći dio sezone) kucao bi Mornar BS na vrata FF RWP i to ozbiljno. Malo se ko tome nadao na početku sezone. Bar od nas koji pratimo vaterpolo. Ali eto Zdejo i njegovi junaci su se pobrinuli da nas po tko zna koji puta podsjete da ne igraju novci nego igraju momci. I zato momci svaka čast za ovu veliku pobjedu u kojoj ste jednog Partizana ostavili bez gola 20 minuta utakmice. Čudesno, nevjerojatno, ali istinito. I nije to samo zasluga Šparade na golu već cile obrane koja je dijelovala fantstično. U napadu su padali predivni golovi koji su crno-bele dovodili do ludila. Bravo idemo dalje, sada je na redu Budva i svi se nadamo nova tri boda.