Brokeri još jednom prožvakani-Kedžo briljantan

12. studenog 2016. u 17:30 / KLUB: KK Split

Žuta podmornica i dalje melje sve pred sobom. Iz Osijeka se tako momci trenera Skelina vračaju sa punim plijenom nakon što su po drugi puta ove godine pobijedili VROS. KK VROS Osijek - KK Split 62:72

U poprilično zanimljivoj utakmici žuti su opet pobijedili VROS na njihovom terenu. Za usporedbu se treba konstatirati da je u Osijeku poražena Cibona ove sezone i da je ovo prvi prvenstveni poraz VROS-a na domaćem terenu. Iako su žuti cijelu utakmicu bili za nijansu bolja ekipa susret je prlomljen u zadnjoj četvrtini kada je to bilo i najpotrebnije. Sve je krenulo kada je Subotić na asistenciju Kedže pogodio za 3 Pts i ponovno vratio svojoj ekipi minimalnu prednost 54:56. Uslijedila su dva promašena šuta domačina i jedan Splita da bi Kedžo pogodio za 54:58 postigavši tako svoj 15 koš na utakmici. Do kraja utakmice VROS više nije uspio preokrenuti rezultat u prvom redu što nisu mogli nači ama baš nikakvo rješenje da zaustave najboljeg igrača ovog sureta Kedžu koji je susret završio sa 19 Pts, 4 skoka i 1 asistencija uz valorizaciju 19 za samo 25 minuta provedenih na parketu. Mjenjali su se nanjemu svi mogući čuvari, ali lijeka nije bilo. Omjer je 5:1, a u goste nam dolazi Gorica. Što drugo reči osim svi na Gripe.