Jadran demolirao Solarisa

26. ožujka 2016. u 20:08 / KLUB: VK Jadran

Jadran je upisao visoku pobjedu kontra Solarisa, drugu najvišu ove sezone. Solaris nije imao nikakve šanse, a posebno je dojmljiva bila zadnja četvrtina koju je Jadran dobija 6:1 iako je pitanje pobjednika već bilo rješeno. VK Jadran-VK Solaris 18:6

Ogromna razlika u rezultatu je uistinu i ogromna razlika u kvaliteti između ova dva suparnika. Jadran se poigrao sa Solarisom kao mačka sa mišom. Golovi su padali kao na traci, a obezglavljeni šibenski sastav nije znao odakle ih jadranaši buše. Najdojmljiviji dio utakmice je bila zadnja četvrtina koju je Jadran dobija 6:1 uz dvije vrhunske kontre Franičevića. Sada predstoje dvoboji sa POŠK-om koji će i definitivno pokazati jeli ova sezona bila uspješna ili nije.