Solin apsolviran čeka se Nacional

10. listopada 2015. u 10:04 / KLUB: MNK Split

U susretu 4.kola ostvarena je i i 4. pobjeda u prvenstvu. Dominaciji Split Tommya jednostavno nema kraja.
Solin se na početku utakmice otvarao sa agresivnim izlascima naprijed,ali u 5. minuti susreta pada prvi gol u režiji Jelovčić-Genario koji volejem dovodi naše momke u vodstvo. U 9.minuti drugi brazilac u ekipi Split Tommya Davi zabija izvana sa 10-ak metara za 0:2! Treči gol je djelo vratara Jukića koji pogađa priko ciloga terena u praznu branku. Do kraja poluvrimena Solin preko Andrijaševića smanjuje na 1:3.
U nastavku se nastavlja ista pisma u kojoj Split zabija, a domači se uglavnom ne snalaze. Prvo Suton za 1:4, a onda Bajrušović za 1:5, pa opet Davi za 1:6 i konačno Grcić za 1:7! Konačan omjer postavio je Ćorluka zabivši za konačnih 2:7!
U sljedeči petak na Gripe dolazi največi rival i jedina ekipa koja osim Split Tommya ima maksimalan učinak u dosadašnjem dijelu natjecanja, zagrebački Nacional, aktuelni prvak Hrvatske.