Nada više nije nedodirljiva

26. travnja 2015. u 8:45 / KLUB: RK Nada

Zadnji poraz od Mladosti je Nada doživila 2012. g pa je jasno da je u ovoj utakmici naša ekipa bila apsolutni favorit.
Međutim da nešto ne valja dalo se naslutiti već na početku utakmice, točnije u prvih 10 minuta kada Mladost lako probija linije obrane Nade i vodi sa 7:0. Do poluvremena Mladost još jednom poentira pa se na odmor odlazi sa 14:0.
U nastavku se ragbijaši Nade bude i rade prve punte, međutim danas raspoložene krtice i Jurišić rade jednu od najljepših napadačkih akcija viđenih na ovim prostorima. Čak tri kicka preko obrambenih igraća Nade za konačno polganje i apsolutno zasluženu pobjedu Mladosti. Je li na pomolu neki novi poredak u hrvatskom ragbiju ili se radi samo o jednom lošem danu splitskih ragbijaša ostaje za vidjeti u nekim novim sudarima ove dvije ekipe.