Kako kontra Nade doć do punata

28. ožujka 2015. u 16:41 / KLUB: RK Nada

ZRS Smartson iz Zagreba je do nogu potućena na Starom placu na kojemu Nada ne samo da ne zna za poraze, već je za protivnike osvajanje pa makar minimalnog broja bodova, postao nedosanjani san. RK Nada - ZRS Smartson 36:0

Zagrebaši su se kako tako držali u igri do 24 minute utakmice kada Ivančić izvrsno prolazi,da bi na kraju Rosso dao zgoditak kojeg sam uspješno pretvorio za 7:0. Drugi zgoditak je dao iskusni Čulić pa se na odmor otišlo s 12:0.

U drugom dijelu se na nova uzbuđenja čekalo na zadnjih desetak minuta utakmice kada je Jelavić-Mitrović postigao zgoditak za 17:0. Nakon toga je uslijedio Burazin show koji je odlično istrčao dodao Varkašu kojimu je vratio loptu i tada Burazin povećava na 22:0. U 70.minuti nakon 6 odigranih faza danas odlični Šarić probija nakon njega Kodžić da bi na kraju raspoloženi Ivančić postigao zgoditak kojeg Lerotić pretvara za 29:0. U posljednjoj minuti Rešetar prolazi i nesebično daje Antiću za zgoditak. Lerotić je pretvorio za konačnih i okruglih 36:0.
Nada je ovom pobjedom potvrdila prvo mjesto u grupi i tako će 2.5. ugostiti Mozzart iz Beograda.