Mršavi remi u Kotoru - nada još tinja

7. ožujka 2015. u 22:57 / KLUB: VK Jadran

Jadran je u Kotoru prošao put od poraza do pobjede i na kraju remizirao. Pobjednički niz je stao u utakmici gdje je Jadran pokazao karakter jer se vratio sa -3. Na žalost Saveljić je pogodio za remi 13 sekunda prije kraja. VK Primorac - VK Jadran 11:11

Nema kluba koji me može više iznervirat od Jadrana. Naravno i ovoga puta je bilo tako. Naivno sam mislija da će se Jadran prošetat Kotorom i donit doma uvjerljivu pobjedu. I šta je najgore uopće nisam sumnja u to. Do te mjere da sam prvi put pogleda rezultat tek početkom treće četvrtine misleći da ću samo konstatirati kako je pobjeda naša. A ono tamo 6:4 za Primorac. I onda sam već toliko popizdija da nisam ni stiga gledat utakmicu Mornara i Mladosti. Manje više sam maltretira starog prijatelja da mi gleda rezultat u Kotoru pa je i on popizdija na mene jer sam ga satra do te mire da nije ni skužija da je utakmica gotova i da će Mladost lakoćom pobjediti. Ali naravno to mene niša nije smetalo da ga i dalje gnjavim. I malo pomalo Jadran je počeja stizat, a on okorjeli mornarevac je isto tako više gleda u mobitel nego u bazen. I odjednom vikne Jadran vodi 10:11 po minute prije kraja i ja naravno skočim uzdignute ruke, a svi oko mene me u čudu gledaju jer Mornar gubi. Jedan stariji čovik viće, ajde sidni purgeru. Ne vadi nam mast. Di ću sist moj Jadran vodi, pobjedit će moji momci. Vratili su se iz mrtvih i pokazali karakter pobjednika. Jes, jes i opet jes. A onda najednom ovaj isti šta sam ga satra kaže 11:11. Gotova utakmica. Ma šta 11:11 pogledaj bolje, vidi ti naočala pare dno od demejane. Biće si krivo vidija. "Nisam", kaže on 11:11. Ma osvježi tu stranicu ili ću je ja osvježit kad ti bacim taj izdajnički mobitel u bazen. I malo pomalo postaje neugodno, ali stvar smiruje poznati splitski novinar koji kaže" ista ti je stvar remi ili pobjeda". Jadran mora dobit Vojvodinu u Novom Sadu zadnje kolo i prolazi. E onda mi je nekako bilo lakše, ovaj mornarevac je brže bolje spremija mobitel u gaće jer ko zna možda me opet uvati žuta minuta pa mu ga šinem na centar bazena. Eto sada kada sam se ispuva moram svakako pohvalit jadranaše jer su i unatoć lošoj igri sa puno pogreška smogli snage da se vrate u utakmicu i zamalo pobjede da nije bilo tog zlokobnog Saveljića koji nam je uzgred rečeno uvalija 4 komada večeras. Ali ništa zato nada još tinja. Glave gore jer Jadran nikada ne gubi važne utakmice. A važna je' tako su mi rekli samo ona u NOVOM SADU.