Još jedan poraz od Mladosti

7. ožujka 2015. u 22:16 / KLUB: VK Mornar

Mornar BS je još jednom uvjerljivo poražen od zagrebačke Mladosti i to svakako treba zabrinuti vodeće ljude najboljega splitskog prvoligaša. Mladost je bila bolja i zasluženo slavila u ovoj utakmici. VK Mornar BS - HAVK Mladost 7:10

Osim početnog vodstva od 2:0 do kojih je Mornar BS došao golovima Marinića- Kragića ništa nije bilo dobro u igri domaćeg sastava. Nakon toga ranoga vodstva Mladost je uzela stvari u svoje ruke i golovima Bašića,Bukića i Lončara završila četvrtinu sa +1. Druga četvrtina je ostala neriješeno 1:1 i navijači Mornar BS su se ponadali da imaju šanse u drugome dijelu utakmice. Zazivali su špurijus i dobre igre pred kraj utakmice. To ih je krasilo nekoliko zadnjih utakmica kada su baš u drugome dijelu stizali prednosti protivnika. Međutim baš u toj trečoj četvrtini Mladost lomi utakmicu i odlazi na dva razlike. Osim toga zagrebački dečki su bolji u svim segmentima igre. Bolje pucaju, brže se dodju, a bogami i brže plivaju. Imaju raspoloženog Bukića koji se ne boji puknuti po golu kada treba i maloga Bašića, sve ono šta Mornar u ovoj utakmici i ovima prije nje nije imao. Nada da se može do FF regionalne lige je isparila, a Mornar BS ostaje nada da u PH može napraviti nešto više. Ali puno se toga mora poboljšati u igri Mornar BS da to ne bi ostala samo nada.