Velika pobjeda Splita 2010

21. veljače 2015. u 20:24 / KLUB: ŽRK Split 2010

Rukometašice Splita 2010 su ostvarile veliku pobjedu protiv favorizirane Koke iz Varaždina. U poprilično izjednačenoj utakmici jedno ime je činilo razliku na terenu. Milka Divić je večeras bila nezaustavljiva. ŽRK Split 2010-ŽRK Koka 23:22.

Odlična utakmica naših cura koje su izborile jako važnu pobjedu. Nije bilo lako, ali zato je još i slađe. Prvo poluvrime je apsolutno pripalo Splitu 2010, koji je dominirao na krilima Milke Divić. Divić je i apsolutno prvo ime ove utakmice jer je probijla protivničku obranu i nije im dala disat. Svakako treba napomenuti i odličan učinak Čović i Kežić koje zajedno sa Divić čine pakleni trokut splitske ekipe.
Sa druge strane Dežić je u drugome poluvrimenu igrala sama protiv Splita 2010. Obrana je nikako nije uspijevala zaustaviti. I malo pomalo se prednost topila. Na kraju su gošće imale zadnji napad za remi, ali na sreću nisu pogodile.